Наказ (розпорядження) про прийняття на роботу (форма №П-1)

Також шукають як: Наказ (розпорядження) про прийняття на роботу, прийняття на роботу, Наказ про прийом на роботу
  • Актуально з 25.12.2009

Новини по темі

Консультації по темі

  • З якою періодичністю нараховувати курсові різниці?
    Через тимчасову заборону на час воєнного стану на придбання валюти для погашення кредиту підприємство, платник податку на прибуток із різницями, звітує щокварталу, має заборгованість перед нерезидентом. Від’ємну курсову різницю відображає у витратах. Чи є обмеження на витрати? Чи є порушення, якщо замість розрахунку різниць раз в квартал розраховували щомісяця?
    26.09.2023139
  • Відступлення права вимоги в звітності 4ДФ
    ФГ планує продати (відступити) фізособі за номіналом плюс інфляційні нарахування прострочений борг іншої фізособи, члена ФГ, який утворився внаслідок надання поворотної фіндопомоги. Чи відображати таку операцію в додатку 4ДФ? Чи визнається в обліку ФГ відступлення права вимоги доходом фізособи-боржника?
    13.09.202342
  • Подання повідомлення про прийняття на роботу та звітів у вихідні дні
    Працівниця ТОВ з п’ятиденним графіком роботи із суботою та неділею вихідними днями, надіслала в суботу ДПС повідомлення про прийняття працівника. Відділ кадрів каже, що в суботу подавати повідомлення було не можна. Проте працівниця у суботу частенько реєструє ПН та подає бухгалтерські звіти. Чи є це порушенням?
    11.09.20232 0353
  • Оренда місця для паркування авто у фізособи: облік та оподаткування
    Юрособа орендує паркомісце у фізособи (не ФОП) за 6220 грн без вирахування податків. Який порядок бухобліку цієї операції? Які податки треба утримати та як відобразити в додатку 4ДФ єдиної звітності з ПДФО, ВЗ та ЄСВ? Чи треба робити нотаріальне завірення договору оренди?
    08.09.202343
  • Невідображення роботи з ФОП у Додатку 4ДФ: підстава для включення підприємства до ризикових
    Підприємство під час карантину (з 01.01.2022 по 30.06.2023 рр.) не відображало в Додатку 4ДФ розрахунки з ФОП за виконані роботи/послуги. Чи може ДПС включити підприємство до ризикових платників, на підставі п.10 Довідника кодів податкової інформації? Якщо є такий ризик, як можна уникнути включення підприємства до ризикових та відповідно блокування ПН?
    25.08.2023208