Календар бухгалтера

18 May – 24 May 2026 Сьогодні
ПнВтСрЧтПтСбНд
18
19
20
21
22
23
24

Відомість про наявність і технічний стан транспортних засобів і техніки, а також про громадян, які працюють на підприємстві, в установі та організації на таких транспортних засобах і техніці

Також шукають як: відомість про автотранспорт до ТЦК, відомості про автотранспорт до ТЦК, відомість про автотранспорт до воєнкомату, відомості про автотранспорт до воєнкомату, відомість про автотранспорт до військомату, відомості про автотранспорт до військомату

Про те, як вести військовий облік на підприємстві, з чого почати керівнику та відповідальній особі – читайте у статті від редакції.

А щоб ведення військового обліку не стало головним болем бухгалтерів і кадровиків, ми підготували надзвичайно корисну добірку найкращих і найпопулярніших матеріалів на цю тему: Військовий облік на підприємстві у 2026 році.

Інструкцію із заповнення та подання цього бланку від редакції «Дебет-Кредит» читайте за посиланням.

Більше інструкцій із заповнення та подання бланків податкової та статистичної звітності дивіться тут.

  • Актуально з 07.07.2015

Новини по темі

Консультації по темі

  • Виправлення помилки щодо донарахування ЄСВ до МЗП у єдиній звітності (аудіоверсія)
    Роботодавець подав єдину звітність за квітень 2026 року і виявив помилку в нарахуванні ЄСВ до мінімального страхового внеску для працівника, який частину місяця перебував у відпустці без збереження заробітної плати. Який алгоритм подання типу «Звітний новий», оскільки граничний строк звітування ще не минув?
    20.05.202618
  • Як скласти форму №20-ОПП щодо 40-ка комор? (аудіоверсія)
    ФОП на ІІІ групі ЄП отримав у безоплатне користування (позичку) нежитлові приміщення (комори) і буде здавати їх в оренду фізособам. За однією адресою 40 комор, вони всі мають власний реєстраційний номер у Держреєстрі речових прав. Як правильно подати ф. №20-ОПП? Чи можна подати за принципом укрупнення, одне повідомлення за однією адресою на всі 40 комор? Чи потрібно подавати на кожну окремо з зазначенням реєстраційного номеру?
    19.05.202627
  • Відображення доходів профспілки у Звіті в 2026 році: алгоритм дій та відповідь ДПС (аудіоверсія)
    Профспілка відобразила отримані від підприємства кошти на статутну діяльність (у т.ч. на культурно-масову роботу та безповоротну фіндопомогу) у рядку 1.5 Звіту неприбуткової організації. Податкова усно вимагає перенести цю суму до рядка 1.6.1 («благодійна допомога»), аргументуючи це тим, що підприємство показало ці виплати у додатку БД до прибуткової декларації. Як діяти профспілці та що відповідати на усний запит?
    18.05.202619
  • Подання звіту до ТЦК про транспорт, якщо підприємство не має автомобілів (аудіоверсія)
    Наше підприємство зареєстроване лише місяць тому. Ми ще не розпочали фактичну господарську діяльність, у нас немає найманих працівників, а на балансі відсутні будь-які транспортні засоби чи спецтехніка. Чи зобов'язані ми в такому разі подавати до ТЦК та СП звіт про наявність транспорту? Які наслідки загрожують керівнику, якщо ми проігноруємо цей обов'язок, спираючись на відсутність автомобілів?
    15.05.20261 358
  • Як правильно оприлюднити фінзвітність на сайті та уникнути штрафів ОСНАД? (аудіоверсія)
    Наше підприємство (середній бізнес) готується до оприлюднення річної фінансової звітності разом з аудиторським висновком. Підкажіть, які існують законодавчі вимоги до формату файлів та самого вебсайту? Крім того, як нам документально підстрахуватися на випадок технічних збоїв на сервері або зміни хостингу, щоб керівництво не отримало величезні штрафи від ОСНАД за нібито неоприлюднення звітності?
    15.05.202633